Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/evo10/mojoriflamepl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-ping-optimizer/cbnet-ping-optimizer.php on line 475

Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/evo10/mojoriflamepl/public_html/wp-content/themes/magazinevibe/framework/modules/title/title-functions.php on line 387
Home / Nowości  / Oriflame dla ćwiczeń

Oriflame dla ćwiczeń

Cyfrowa skakanka mierząca ilość podskoków i spalone kalorie, praktyczna taśma miernicza pozwalająca zmierzyć ciało i obliczyć prawidłową masę ciała (BMI), hantle oraz obręcz do ćwiczeń, które pozwalają kształtować figurę i mięśnie. To nowe produkty Oriflame

Akcesoria do ćwiczeń ORIFLAME

Miałem mały problem z zatytułowaniem tego wpisu. Poniżej opisałem kilka produktów Oriflame. Jak wymieniłby wszystkie te produkty w tytule tego wpisu, z pewnością byłby zbyt długi. Opisane tutaj produkty związane są z ćwiczeniami fizycznymi i dbaniem o figurę, więc postanowiłem dodać tytuł ogólny… a teraz do rzeczy. Poniższe produkty dostępne były w edycji limitowej w ofercie katalogu Oriflame 4/2012. Być może później, produkty te pojawią się w którymś z kolejnych wydań katalogu Oriflame.

  • Pierwszy z produktów to cyfrowa skakanka. Produkt można wykorzystać do tzw. treningu cardio. Na wyświetlaczu LED można śledzić liczbę wykonanych podskoków, przebyta odległość i spalone kalorie.
  • Drugi z produktów to hantle o wadze 0,5 kg, które pozwalają wzmocnić mięśnie rąk. Handle wyposażone są w miękkie, piankowe uchwyty.
  • Kolejny z produktów, to obręcz do ćwiczeń. Zgodnie z informacją prezentowaną w katalogu, obręcz pozwala kształtować pośladki i uda, wzmacniać bicepsy i tricepsy oraz środkowe partie ciała. Do obręczy dołączona jest instrukcja prezentująca ćwiczenia jakie można wykonywać z tym produktem.
  • Ostatnim z produktów jest taśma miernicza, którą zmierzycie swoje ciało. Taśma posiada skalę w centymetrach oraz calach. Posiada przycisk automatycznego zwijania. Posiada tabele pozwalające wyliczyć prawidłową wagę ciała, tzw. wskaźnik BMI (Body Mass Index).
obrecz-do-cwiczen

Jak już wspomniałem na początku wpisu, powyższe produkty po raz pierwszy pojawiły się w ofercie katalogu Oriflame 4/2012 w edycji limitowanej. W kolejnym, piątym wydaniu nie ma ich w ofercie Oriflame. Być może za jakiś czas pojawią w którymś z kolejnych wydań katalogu Oriflame.

Pamiętajcie, że same urządzenia i akcesoria do ćwiczeń nic nie zrobią. Potrzeba również Waszego wysiłku i systematycznych ćwiczeń fizycznych aby osiągnąć trwałe i zadowalające rezultaty. Akcesoria i urządzenia do ćwiczeń mogą Wam jedynie pomóc w kształtowaniu sylwetki. Reszta zależy od Was.

[wpcol_1half id=”” class=”” style=””]Reklama


[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id=”” class=”” style=””]Akcesoria do ćwiczeń Oriflame

akcesoria-do-cwiczen
[/wpcol_1half_end]

Review overview

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/evo10/mojoriflamepl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
NO COMMENTS

POST A COMMENT