Katalog ORIFLAME 7/2012

16 kwietnia 2012

Oriflame katalog 7/2012 obowiązywać będzie od 7 do 27 maja 2012 roku. W tym wydaniu katalogu Wasza uwagę z pewnością skieruje się na nowy zapach dla kobiet Lovely Garden. Zapach ten wyraźnie „zaznaczył” swoją obecność w katalogu. Jest prezentowany na okładce katalogu oraz na jego pierwszych stronach. Oferta na ten zapach prezentowana jest na tle malowniczego, pełnego zieli ogrodu. Więcej o tym zapachu i ofercie możecie przeczytać poniżej oraz obejrzeć ją w katalogu online, który znajdziecie na końcu tego wpisu. Kolejna z nowości jest pomadka Giordani Gold Jewel. Ale po kolei, zacznijmy od pierwszej nowości tego wydania.

003

Lovely Garden to woda toaletowa dla kobiet. Rodzaj zapachu to: rabarbar, akcenty ciepłego mleka oraz waniliowa orchidea. Produkt ten w katalogu 7/2012 dostępny jest w obniżonej cenie. Za flakonik o pojemności 50 ml – który zresztą prezentuje się dość elegancko – zapłacicie 59,90 zł. Z informacji podanych w katalogu, cena regularna to 89 zł.

005

Jak już mogliście przeczytać na początku tego wpisu, kolejną z nowości jakie oferuje to wydanie katalogu, jest pomadka Giordani Gold Jewel. Pomadka dostępna jest w 10-ciu intensywnych kolorach w klasycznych odcieniach. Jest miękka i delikatna. Odżywia i nawilża usta. Nadaje ustom kremowy, średnio kryjący efekt. 8 na 10 kobiet, które miały okazję wypróbować pomadkę Giordani Gold Jewel poleciłoby ją swojej przyjaciółce. Taką informację znajdziecie w katalogu na stronie z ofertą tego produktu. Badanie konsumenckie zostało przeprowadzone na grupie 113 kobiet stosujących pomadki konkurencyjnych marek. Dodatkowo kupując tę pomadkę w tym wydaniu katalogu, jako gratis otrzymacie pogrubiający tusz do rzęs Giordani Gold Delight. Ofertę tego produktu znajdziecie na stronach 4 i 5.

007

Pozostajemy przy produktach do makijażu. Kolejna z nowości dotyczy pudru w perełkach Giordani Gold. W ofercie pojawiły się dwa nowe odcienie: naturalny brzoskwiniowy oraz ciemnobrązowy. Po wprowadzeniu dwóch nowych odcieniu puder w perełkach Giordani Gold dostępny jest w 4 odcieniach. Puder możecie nabyć w obniżonej lub regularnej cenie. Obniżona cena wynosi 29,90 zł, a regularna 75 zł. Aby skorzystać z obniżonej ceny, należy dokonać zakupów z tego katalogu na kwotę minimum 69 zł.

[wpcol_1half id="" class="" style=""]Reklama


[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id="" class="" style=""]Okładka katalogu 7/2012

001
[/wpcol_1half_end]

 

[DKB url="http://www.mojoriflame.pl/katalog-oriflame-numer-72012" opennewwindow="yes" width="280" text="Otwórz katalog Oriflame 7/2012" type="large" color="green"]

Post your Comment

Rules of the Blog
Do not post violating content, tags like bold, italic and underline are allowed that means HTML can be used while commenting. Lorem ipsum dolor sit amet conceur half the time you know i know what.