Katalog ORIFLAME 8/2012

14 maja 2012

Oriflame katalog 8/2012 obowiązywać będzie od 28 maja do 17 czerwca 2012 roku. Nowością w tym wydaniu katalogu jest seria kosmetyków i innych produktów AMAZONIA. Jeśli chodzi o kosmetyki należą do nich: żel pod prysznic, mydełko, krem do ciała, woda toaletowa dla kobiet, woda toaletowa dla mężczyzn, kojący krem do twarzy, kojąca mgiełka do twarzy oraz krem do twarzy. Jeśli chodzi o inne produkty z serii AMAZONIA to należą do nich: pasek i okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn, damska torba i pareo Amazonia Butterfly, bransoletka Amazonia Leaf oraz damskie okulary przeciwsłoneczne.

Podkład oraz korektor mineralny Giordani Gold, to nowe produkty w ofercie Oriflame, które znajdziecie na pierwszych stronach katalogu, zaraz po ofercie produktów z serii AMAZONIA. Morskie minerały zawarte w tych produktach znane są z rewitalizujących i odmładzających właściwości. Bogate w antyoksydanty pomagają chronić skórę przed oznakami starzenia i zmęczenia. Badania pokazały, że stosowanie tych produktów pozwoliło szybko uzyskać naturalnie wyglądającą, promienną skórę, natomiast przy kilkudniowym stosowaniu wyraźnie poprawiał się wygląd skóry. Korektor mineralny Giordani Gold możecie nabyć w tym wydaniu katalogu za 24,90 zł, natomiast podkład mineralny za 39,90 zł.

To nie koniec nowości. W katalogu znajdziecie jeszcze pomadkę do ust Power Shine Colour Breeze w pięciu odcieniach. Pomadka zawiera filtr SPF 12 chroniący usta przed szkodliwym promieniowaniem UV. Kolejna z nowości jest lakier do paznokci Colour Breeze dostepny w pięciu kolorach. Z ofertą tych produktów możecie zapoznać się na stronach 14 i 15. Z kolei na stronach 14-19 znajdziecie oferty promocyjne na wybrane zapachy dla kobiet i mężczyzn. Szczegóły tej oferty oraz całą ofertę ósmego wydania katalogu Oriflame możecie sprawdzić w katalogu online dostępnym na tej stronie poniżej.

[wpcol_1half id="" class="" style=""]Reklama


[/wpcol_1half] [wpcol_1half_end id="" class="" style=""]Okładka katalogu 8/2012

001_l[1]
[/wpcol_1half_end]

 

[DKB url="http://www.mojoriflame.pl/katalog-oriflame-numer-82012" opennewwindow="yes" width="280" text="Otwórz katalog Oriflame 8/2012" type="large" color="green"]

Post your Comment

Rules of the Blog
Do not post violating content, tags like bold, italic and underline are allowed that means HTML can be used while commenting. Lorem ipsum dolor sit amet conceur half the time you know i know what.